Ira Net Oferty Pracy

KORZYSTAMY Z IRANET.EU

Jako rekruter w agencji rekrutacyjnej serdczenie polecam stronę iranet.eu wszystkim kandydatom poszukującym pracy. Strona niewątpliwie pomogła wielu osobom w znalezieniu zatrudnienia oraz pracodawcom w znalezieniu nowych pracowników. Warto wiec przesłać do nas swoje CV i znacząco zwiększyć swoje szansę na zatrudnienie.                                                                                                                                                                                       

 

 


Referent ds. rekrutacji

Iranet.eu to nowoczesny portal, który w łatwy i szybki sposób pozwala osobom poszukującym pracy wyszukać najciekawsze dla nich oferty. Strona pozwala również pracodawcom na zamieszczanie ogłoszeń o pracę oraz publikację profilu swoich przedsiębiorstw. Warto dodać, iż portal zyskuje z każdym dniem coraz większą popularność zarówno w Polsce jak i za granicą. Serdecznie polecam!

 

 

 


Referent ds. administracyjno-biurowych

Portal z ofertami pracy Iranet.eu to skuteczne narzędzie odpowiadające potrzebom firm na znalezienie odpowiedniego pracownika. Strona pozwala na darmowe zamieszczanie ogłoszeń pracodawcom, którzy dzięki rosnącej popuarnosci serwisu szybko otrzymują spływ CV kandydatów na dane stanowisko. Znaczacą zaletą serwisu jest fakt, iż strona jest zarządzania przez agencję rekrutacyjną Ira Net co powoduje iż każde przesłane CV jest indywidalnie sprawdzane pod kątem możliwości zatrudnienia u dziesiątek pracodawców.


Konsultant ds. bezpieczeństwa informacji