Image

Od reklamy do sukcesu

Zapoznaj się z ofertą kampanii marketingowych Tal-com
Dowiedz się więcej

Jak wyróżnić się w Internecie?

Umów się na darmową konsultację
Kliknij tutaj

Marketing o międzynarodowym zasięgu

Działania na najwyższym poziomie
Zapytaj o ofertę

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Oferujemy szeroką gamę usług cyfrowych, w tym tworzenie kampanii marketingowych, stron www, sklepów cyfrowych, tworzeniem baz potencjalnych klientów oraz kontakt z klientem.
Image

Bazaarforyou - platforma sprzedażowa

Bazaarforyou to platforma, która pozwala na kupowanie i sprzedawanie przedmiotów lub usług na całym świecie. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi możesz założyć swój sklep online w 5 minut!

Jeśli szukasz ciekawych, nietuzinkowych produktów to koniecznie zajrzyj na Bazaarforyou. Mamy setki kategorii m.in. elektronika, odzież i akcesoria, zdrowie i uroda, dom i ogród, gry i wiele więcej. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Tal-com - tylko rzetelne informacji

Tal-com jest nowoczesnym portalem marketingowym, stworzonym z myślą o użytkownikach poszukujących informacji o nowościach. Platforma jest też miejscem, w którym Firmy mogą przedstawić swoje usługi oraz produkty. Ponadto oferujemy klientom możliwość publikowania artykułów, ofert czy informacji o ich działalności w formie dedykowanej podstrony (tzw. landing page). 

Firmom, które posiadają już stronę Internetową proponujemy  zwiększenie zasięgu, znalezienie nowych klientów, zwiększenie ruchu na stronie, poprzez ciekawe artykuły oraz ich promowanie. Zgodnie z naszym doświadczeniem związanym z marketingiem i reklamą, oferujemy i  podpowiadamy jakie wybrać media społecznościowe i gdzie warto promować kampanie marketingowe.

 

Image

Kontakt

36-002 Jasionka, Jasionka 954
biuro@ira-net.com

Zapisz się do newsletter'a